تحقق یکی از شعار های دولت تدبیر و امید:
وقتی آزادی مخالفان دولت بیشتر از حامیان آن می شود

حامیان دولت تدبیر و امید در استان فارس در پی سفر دکتر ابتکار به استان فارس موفق به برگزاری یک همایش با حضور معاون رئیس جمهور نشدند اما مخالفان یا منتقدان دولت تدبیر و امید و مذاکرات هسته ای به راحتی می توانند در مکان های عمومی نمایشگاه به راه بیندازند و نظرات خود را به راحتی بیان کنند .

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال فارس :

گروه سیاسی :با روی کارآمدن دولت تدبیر و امید فضایی ایجاد شد که تقریبا همه خوشحال و خرسند ازگذشت شرایطی بودند که در دولت گذشته بر دانشگاه ها  و افکار عمومی حاکم بود .

اما نکته جالب اینجا است که علارغم اینکه در دولت احمدی نژاد  منتقدان دولت فضایی برای  نقد بر عملکرد دولت وتیم مذاکره کننده آن دولت  نداشتند  امروز در دولت تدبیر و امید مخالفان دولت به طور علنی بدون هیچ مانعی با بر گزاری نمایشگاه به صورت علنی در معابر عمو می از ابهامات توافق ژنو می گویند .

به گزارش اعتدال فارس این در حالی است حامیان دولت تدبیر , امید در استان فارس در پی سفر دکتر ابتکار به استان فارس موفق به برگزاری یک همایش با حضور معاون رئیس جمهور نشدند  اما مخالفان یا منتقدان دولت تدبیر و امید و مذاکرات هسته ای به راحتی می توانند در مکان های عمومی  نمایشگاه به راه بیندازند و نظرات خود را به راحتی بیان کنند .البته باید یاد آور شد که این خود از نشانه های تحقق شعار های دولت تدبیر و امید در امر نقد پذیری است اما باید همین شرایط برای همه   برابر باشد

تصاویر زیر عکس هایی از نمایشگاهی تحت عنوان (توافق ژنو )است که توسط مجمع دانشجویان عدالتخواه شیراز،در بلوار شهید چمران برگزار شده است .

 

35679_527

35677_284

هدف ازبرگزاری این  نمایشگاه به نقل شیرازه  اتفاقات رخ داده در دولت جدید،علی الخصوص توافقنامه ژنو، و گفتگوی صمیمانه با مردم پیرامون این موضوع و مسائل متعلقه  دانسته اند .

آیا این کاریک نقد دلسوزانه است یا یک اقدام سیاسی  و جناهی از مخالفان

بعد از اعلام حمایت مقام معظم رهبری از تیم مذاکره کننده  و ابراز رضایت مقام معظم رهبری از توافق ژنو این کارها بیشتر یک اقدام جناهی و در راستای اهداف  شخصی و گروهی است تا  شفاف سازی افکار عمومی از توافق ژنو.

یک مقایسه کوچک از اوضاع امروز کشور در دلت تدبیر و امید با شرایط موجود در سال گذشته که نتیجه اقدامات نسنجیده دولت آقای احمدی نژاد و حامیان ایشان بود  به راحتی سیاست های موجود را شفاف خواهد کرد .این جریانات بدون در نظر گرفتن اینکه سیاست های آنها در دولت گذشته چه خسارت هایی به مردم وارد کرده است باز بر سیاست های  غلط خود که به وجود آورنده مشکلات مردم در این چند سال است پا فشاری کرده و سعی بر ان دارند که امیدی که  در بین مردم با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید به وجودآمده را از بین ببرند

پاسخ رهبر معظم انقلاب به نامه رئیس‌جمهور درباره مذاکرات هسته‌ای:

بسمه تعالی

جناب آقای رئیس‌جمهور

دستیابی به آنچه مرقوم داشته‌اید در خور تقدیر و تشکر از هیئت مذاکرات هسته‌ای و دیگر دست‌اندرکاران است و می‌تواند پایه‌ اقدامات هوشمندانه‌ بعدی قرار گیرد. بی‌شک فضل الهی و دعا و پشتیبانی ملت ایران عامل این موفقیت بوده و در آینده نیز خواهد بود؛ ان‌شاءالله. ایستادگی در برابر زیاده‌خواهی‌ها همواره باید شاخص خطّ مستقیم حرکت مسئولان این بخش باشد، و چنین خواهد بود؛ ان‌شاءالله.

سیّدعلی خامنه‌ای

۳ آذر۹۲

resized_35645_373resized_35678_500

کلیدواژه ها:

One Response to “وقتی آزادی مخالفان دولت بیشتر از حامیان آن می شود”

  1. حبیبی
    | یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۲۱ ق.ظ

    انها یی که که دوست ندارند شکوفایی ایران را ببینند چارهای جز خراب کردن دولت تدبیر و امید را در فرا روی خود نمیبینند.

ثبت نظر »

۱) پایگاه خبری تحلیلی اعتدال فارس، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2013 Etedal. All rights reserved
طراحی و اجرا: ایده پردازان