فعال شدن صنعت توریسم، گره گشای مشکلات اقتصادی و اجتماعی است

استاندار فارس گفت: فعال شدن صنعت توريسم، گره گشاي مشكلات اقتصادي و اجتماعي است بنابراين همه دستگاههاي اجرايي استان ، بايد براي ارتقاء صنعت گردشگري و جذب گردشگران در فارس تلاش كنند.

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال فارس :

سید محمد احمدی در دیدار رییس و کارکنان دفتر نمایندگی  وزارت امور خارجه در شیراز  با اشاره به  جایگاه  بین المللی شیراز و استان فارس   و ظرفیت های  برجسته آن اظهار داشت : در جهان امروز توسعه صنعت گردشگری از جمله مباحث و اهداف  کشور های  پیشرفته  به شمار می رود  و در این راستا  سرمایه گذاری های بسیار  کلانی انجام می شود.
نماینده عالی دولت در استان فارس افزود: استان فارس  و شهر شیراز با  دارا بودن ظرفیت های  بالای تاریخی،  فرهنگی ، گردشگری و درمانی توان  تبدیل شدن به قطب  جهانی  جذب گردشگر را دارد و در این خصوص باید  برنامه ریزی منسجمی انجام شود.
وی با تاکید بر مشارکت  و همدلی  همه دستگاههای  متولی در زمینه توسعه این صنعت  خاطر نشان کرد: رفع موانع اجرایی و توجه به کارکردهای  بی شمار  جذب گردشگر  دو محور اصلی برای  فعالیت متولیان این بخش است و ما تلاش می کنیم تا با  فعال کردن ظرفیت های اجرایی ، گام موثری در   ارتقا این جایگاه برداشته باشیم.
استاندار فارس گفت: محبوبیت و عدم محبوبیت شیراز  و استان فارس به نحوه ارائه خدمات و برخورد سیستم اجرایی  با  گردشگران  باز می گردد و فعال شدن این بخش  به تنهایی می تواند  گره گشای بسیاری از  مشکلات  اقتصادی و اجتماعی باشد.
گفتنی است این دیدار با ارائه گزارش  سید حسن خلیلی رئیس دفتر نمایندگی  ورازت امور خارجه در شیراز  و بررسی  راهکارهای موثر اجرایی  پایان یافت.

کلیدواژه ها:

ثبت نظر »

۱) پایگاه خبری تحلیلی اعتدال فارس، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2013 Etedal. All rights reserved
طراحی و اجرا: ایده پردازان