با صدور بيانيه اي :
«دارابی ها »از وزیر علوم حمایت کردند

شهروندان و حاميان دولت تدبيرو اميد شهرستان «داراب» در بيانيه اي ضمن حمايت از وزيرعلوم تحقيقات ،فناوري خطاب به «نبي اله احمدي» نماينده اصولگراي اين شهر خواستند تا حمايت بي چون و چراي خود را از وزير علوم تحقيقات و فنآوري از طريق ابزارهاي در اختيار نظير تريبون مجلس «به عنوان مخالف استيضاح» يا از طريق اعلام موضع دررسانه هاي گروهي اعلام نمايد .

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال فارس :

آقای احمدی انتظار موکلان تان این است که در راستای نظر قاطبه ی آنها ،حمایت بی چون و چرای خود را از وزیر علوم تحقیقات و فنآوری از طریق ابزارهای در اختیار نظیر تریبون مجلس «به عنوان مخالف استیضاح» یا از طریق اعلام موضع دررسانه های گروهی اعلام نمایید .

به گزارش اعتدال فارس به نقل از  دانانیوز شهروندان حامی دولت تدبیر و امید که در قالب شورای راهبردی حامیان دولت تدبیر و امید شهرستان داراب این بیانیه منتشر کرده اند با اشاره به اقدامات ارزنده دولت یازدهم یکسال پس از آغار به کار ،از نماینده اصولگرای داراب در مجلس شورای اسلامی خواستند تا در بحث استیضاح وزیر فرهیخته علوم جناب آقای «فرجی دانا» در راستای نظر قاطبه ی مردم ،حمایت بی چون و چرای خود را از وی در روز استیضاح از طریق ابزارهای در اختیار نظیر تریبون مجلس «به عنوان مخالف استیضاح» یا از طریق اعلام موضع دررسانه های گروهی اعلام نماید .

در ادامه این بیانیه آمده است: متاسفانه مکرر شاهد آن بودیم انتقام جویی شکست خوردگان سیاسی و اقلیت رانده شده از سبد رای ملت بزرگ ایران است که بخشی عمده ای از آن با کارشکنی و سنگ اندازی طیف افراطی مجلس در قالب تذکر – طرح سئوال و استیضاح هایی که حتی به عقیده مخالفان و منتقدین دولت بیشتر جنبه انتقام گیری یا سهم خواهی دارد طی این مدت رقم خورده است.ضمن احترام به حقوق قانونی نمایندگان محترم جای این سئوال باقی می ماند که آیا این وظایف و حقوق به تازگی به آنها محول شده است ؟ و آیا در ۸ سال سکانداری دولت های نهم و دهم و اقدامات غیر کارشناسی و بعضا مغایر قانون آنها ،نمایندگان را دچار دلواپسی نمی کرد ؟

شورای راهبردی حامیان دولت تدبیر و امید شهرستان داراب در بیانیه خود ابراز امیدواری کرده است که نماینده این شهرستان ضمن همراه شدن با خیل عظیم مردم کشور از دولت تدبیر و امید و وزیر فرهیخته و دانشمند علوم تحقیقات و فنآوری جناب آقای دکتر« فرجی دانا» حمایت کرده و مساعی خود را نیزدر این راه مصروف دارد.

حامیان دولت و تدبیر و امید هم چنین از احمدی خواسته اند تا به همکارانش در مجلس نیز یادآور شود که رای و نظر مردم حمایت از دولت تدبیر و امید است نه انتقام جویی های کور شخصی و سیاسی که نفعی برای هیچ گروه و فردی ندارد .

این بیانیه که با ابیاتی از فردوسی شاعر پرآوازه ایران آغاز شده است با بیتی از این شاعر خطاب به استیضاح کنندگان به این مضمون که « به دانش روان را توانگر کنید / خرد را زتن بر سر افسر کنید» پایان می یابد.

متن کامل بیانیه شورای راهبردی حامیان دولت ندبیر امید شهرستان داراب خطاب به نبی اله احمدی نماینده این شهرستان درمجلس شورای اسلامی با موضوع حمایت از وزیر علوم تحقیقات وفنآوری به شرح زیر است:*

بنام خدا

جناب آقای نبی اله احمدی

نماینده محترم مردم داراب در مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

بکوشید تا رنج ها کم کنید

دل غمگنان شاد و بی غم کنید

بکوشید و پیمان ما مشکنید

پی و بیخ و پیوندِ بد بر کنید

که گیتی فراوان نماند به کس

بی آزاری و داد جویید و بس

همانطور که مستحضرید اکنون یکسال است که به پشتوانه ی حماسه حضور مردم در ۲۴ خرداد ۹۲ دولت تدبیر و امید مشغول به خدمت رسانی به کشور است و با حمایت ها و تاکیدات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) وهمراهی بزرگان و دلسوزان واقعی کشورهمچون آیت اله هاشمی رفسنجانی ،حجه الاسلام سید محمد خاتمی و سایر سیاستمداران اقدامات ارزنده و قابل توجهی چه در عرصه سیاست خارجی و چه داخلی انجام شده است .

در طول این مدت متاسفانه شاهد بروز برخی رفتارها و گفتارهای مغایر با خواست عمومی مردم از جمله مردم فهیم داراب از سوی کسانی که عنوان نمایندگی مردم را یدک می کشند بوده ایم این در حالی است که خود شما بهتر می دانید که دولت تدبیر و امید با رای و نظر قاطبه ی مردم ، پی گیررفع مشکلات ناشی از سوء مدیریت و همچنین تحقق مطالبات بر زمین مانده آنها در ۸ سال گذشته است .

ازجمله اقداماتی که متاسفانه مکرر شاهد آن بودیم انتقام جویی شکست خوردگان سیاسی و اقلیت رانده شده از سبد رای ملت بزرگ ایران است که بخشی عمده ای از آن با کارشکنی و سنگ اندازی طیف افراطی مجلس در قالب تذکر – طرح سئوال و استیضاح هایی که حتی به عقیده مخالفان و منتقدین دولت بیشتر جنبه انتقام گیری یا سهم خواهی دارد طی این مدت رقم خورده است.ضمن احترام به حقوق قانونی نمایندگان محترم جای این سئوال باقی می ماند که آیا این وظایف و حقوق به تازگی به آنها محول شده است ؟ و آیا در ۸ سال سکانداری دولت های نهم و دهم و اقدامات غیر کارشناسی و بعضا مغایر قانون آنها ،نمایندگان را دچار دلواپسی نمی کرد ؟ که اکنون به این نتیجه رسیده اند در عرض کمتر از یکسال به طور مکرر از حقوق قانونی اشان برای تذکر –طرح سئوال و یا استیضاح بهره جویند ؟

اکنون که در آستانه ی یک بهانه جویی و انتقام گیری واضح از وزیر «دانای» دولت یازدهم آن هم بخاطر تن ندادن به باج خواهی عده ای که عقبه ی فکری و سیاسی شان بر همگان هویدا است و افشای بورسیه های غیر قانونی قرار داریم هر چند مردم فهیم ایران اسلامی به ویژه شهرستان داراب با فهم سیاسی عمیقی که در تحلیل جریانات منحرف و سوء استفاده گر دارند هدف از این بازی سیاسی ناجوانمردانه را به خوبی درک و از اکنون تکلیف خود را با نمایندگانی که همراه و هم رای با آنها نیستند را مشخص کرده اند؛ لازم دیدیم در باب مشورت و مصلحت عمومی شهرمان نکاتی چند را یادآور شده و از جنابعالی به عنوان فردی که برای رای و نظر مردم همینطور عرصه علم آموزی اهمیت قائلید بخواهیم ضمن همراه شدن با خیل عظیم مردم کشورمان از دولت تدبیر و امید و وزیر فرهیخته و دانشمند علوم تحقیقات و فنآوری جناب آقای دکتر« فرجی دانا» مساعی و اهتمام خود را در این راه مصروف داشته و به همکاران تان نیز توصیه کنید به این نکته مهم دقت کنند که رای و نظر مردم حمایت از دولت تدبیر و امید است نه انتقام جویی های کور شخصی و سیاسی که نفعی برای هیچ گروه و فردی ندارد .

و اما جناب آقای احمدی انتظار می رود :

۱- همانطور که تا کنون دولت تدبیروامید نیز اقشار مختلف مردم و حامیان این دولت در شهرستان اهتمام خود را علیرغم پاره ای موضع گیری های بعضا نسنجیده جنابعالی و اطرافیان شما بر مبنای توجه و تعامل مناسب با جنابعالی مصروف داشته اند شما نیز اعتماد موکلین تان را قدر دانسته ضمن همراه شدن با مردم تلاش کنید با بهره گیری از ظرفیت های قانونی و توانمندی های شخصی تان به توسعه شهرستان کمک کنید .

۲- در بحث استیضاح وزیر فرهیخته علوم جناب آقای «فرجی دانا» انتظار موکلان تان این است که در راستای نظر قاطبه ی آنها ،حمایت بی چون و چرای خود را از وی در روز استیضاح از طریق ابزارهای در اختیار نظیر تریبون مجلس «به عنوان مخالف استیضاح» یا از طریق اعلام موضع دررسانه های گروهی اعلام نمایید .

۳- با توجه به آشکار شدن رانت خواری و ویژه خواری های مفسده بر انگیز در زمان تصدی وزیر علوم پاک دست ترین دولت تاریخ ایران !!! در موضوع بورسیه غیر قانونی ۳هزار نفر از نزدیکان دولت قبل که ظاهرا دامن مجلسیان یا اطرافیان آنها نیز بدان آلوده است خوشبین هستیم که جنابعالی یا وابستگانتان از این پلشتی و رانت قدرت به دور بوده باشید و به اتکاء و پشتیبانی موکلین تان این سوء استفاده ها و حق خوری ها را درهرسطحی به عنوان نماینده مردم شریف داراب محکوم نمایید .

۴- از این فرصت بهره جسته موکدا انتظار داریم با توجه به وظایف و اختیارات قانونی و مشخص نمایندگی تان در روند تغییرات وعزل و نصب های مدیران اجرایی در شهرستان داراب که به منظور بهبود و توسعه شهرستان مانع تراشی یا اعمال نظر نکرده و منافع عمومی و کلان شهرستان را بر خواست سیاسی و شخصی تان همواره ارجح بدانید .

ودر آخر خطاب به تمام نمایندگان استیضاح کننده و بورسیه های غیر قانونی اعلام می داریم :

به دانش روان را توانگر کنید / خرد را زتن بر سر افسر کنید

شورای راهبردی حامیان دولت تدبیر و امید شهرستان داراب

کلیدواژه ها:

ثبت نظر »

۱) پایگاه خبری تحلیلی اعتدال فارس، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2013 Etedal. All rights reserved
طراحی و اجرا: ایده پردازان