اصلاح طلبان و اعتدال گرايان بيش از ۲۰ شهرستان فارس در لارستان:
از سیاست های دولت روحانی قاطعانه حمایت می کنیم

حاميان شناسنامه دار دولت روحاني در فارس به تبع كل كشور حالا نام جديد تشكل خود را «مجمع مشورتي توسعه استان فارس» گذاشته اند تا به «نام» نيز نشان دهند كه ضرورت كنشگري امروز در كشور عبور از سياست ورزي صرف و ورود به مباحث توسعه اي است.

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال فارس :

کمیته اطلاع رسانی مجمع مشورتی توسعه فارس: مسئولان ستادهای تبلیغاتی دکتر حسن روحانی در انتخابات ۲۴ خرداد ۹۳ پس از فرستادن نامزد مورد حمایت خود به پاستور، بیکار ننشستند و پس از مدتی با عنوان موقت «شورای هماهنگی حامیان دولت تدبیر و امید» چندین جلسه در استان فارس برگزار کردند. آنها معتقدند دولت یازدهم را نباید تنها گذاشت و به هر شکل ممکن باید از رئیس جمهور منتخب مردم و برنامه هایش حمایت کرد. چه پس از ۸ سال دولتمردی محمود احمدی نژاد، اینک همه اصلاح طلبان و اعتدال گرایان کشور و از جمله استان فارس، برای عبور از میراث احمدی نژاد، کنشگری و دفاع از سیاست های دولت را نه خواسته که وظیفه خود تلقی می کنند.

حامیان شناسنامه دار دولت روحانی در فارس به تبع کل کشور حالا نام جدید تشکل خود را «مجمع مشورتی توسعه استان فارس» گذاشته اند تا به «نام» نیز نشان دهند که ضرورت کنشگری امروز در کشور عبور از سیاست ورزی صرف و ورود به مباحث توسعه ای است.

   نمایندگان مجمع در بیش از ۲۰ شهرستان به لار رسیدند

مجمع مشورتی توسعه فارس تازه ترین جلسه خود را چهارشنبه ۱۴ آبان امسال در لارستان برگزار کرد. در این جلسه نمایندگان مجمع در ۲۰ شهرستان فارس حضور داشتند که شامل شهرستان های استهبان، اقلید، ارسنجان، پاسارگاد، زرین دشت، داراب، جهرم، خرمبید، خنج، فراشبند، فسا، قیر، کازرون، کوار، گراش، مرودشت، مهر، لارستان، لامرد و نیریز بود.

غیر از جواد جمشیدی به عنوان نماینده مجمع مشورتی توسعه فارس در کشور که به نوعی نقش مدیریت این جلسات را برعهده دارد، مهمانان ویژه ی این مجمع رضائیان معاون عمرانی استاندار فارس، موسوی مشاور استاندار، هاشمی مدیرکل دفتر سیاسی و کیانی مدیرکل دفتر بازرسی استانداری بودند.

فرماندار لارستان: ایجاد آرامش، دستاورد دولت روحانی در این مدت کوتاه است

جلسه پس از قرائت قرآن و پخش سرود ملی با قرائت دو شعر عاشورایی توسط خلیل روئینا شاعر آئینی لارستان آغاز شد. علی اکبر نجیب زاده فرماندار فرمانداری ویژه لارستان اولین سخنران جلسه بود. او به عنوان میزبان این جلسه در سخنانی کوتاه ضمن مقایسه فضای قبل و بعد ۲۴ خرداد ۹۳ ایجاد آرامش و اعتدال در کشور را دستاورد دولت تدبیر و امید طی همین مدت کوتاه دانست.

پس از فرماندار لارستان نوبت به رضائیان معاون عمرانی استاندار رسید تا ضمن اعلام این موضوع که حضورش در لار به دلیل دیگری بوده اضافه کرد: امروز مطلع شدم که جلسه شما در لار است و به دعوت دوستان در جمع شما حاضر شدم. وی تاکید کرد که نگاه و رویکردش سیاسی نیست و با توجه به پسوند «توسعه» برای این مجمع به توضیحات مفصلی درباره برنامه ششم توسعه کشور پرداخت و بیم و امیدهای پیش روی توسعه و عمران کشور را تشریح کرد.

161

 بیم و امیدهای نمایندگان مجمع

جلسه در نوبت صبح با اظهار نظر تقریبا تمام نمایندگان شهرستان ها ادامه یافت. اکثر مباحث مطرح شده توسط حامیان دولت تدبیر و امید در شهرستان های فارس تاکید بر حمایت از سیاست های دولت حسن روحانی بود. آنها البته انتقادات زیادی به روند کند ایجاد تغییرات در شهرستان های خود داشتند و ادامه این روند را نگران کننده و باعث دلخوری و ناامیدی مردم عنوان کردند. انتقاد به بعضی نمایندگان اصولگرای مجلس به دلیل آنچه ممانعت از ایجاد تغییرات مورد نظر مردم خوانده شد، تاکید بر ایجاد رسانه های همسو با دولت در استان فارس برای رقابت با رسانه های پرتعداد و پرهیاهوی طیف منتقد دولت و لزوم ایجاد ارتباط بیشتر اعضای مجمع و برگزاری مداوم اینگونه جلسات عمده موارد مطرح شده توسط آنها بود.

   گرفتن عکس یادگاری

در جلسه نوبت عصر نیز مهمانان ویژه مجمع به اظهار نظر و پاسخگویی موارد مطرح شده توسط نمایندگان شهرستان ها پرداختند و به ترتیب جواد جمشیدی، سید محمود موسوی، سید یحیی هاشمی و دارا کیانی مطالب خود را مطرح کردند.

جلسه مجمع مشورتی توسعه استان فارس با گرفتن چند عکس یادگاری در محوطه فرمانداری ویژه لارستان به کار خود پایان داد. بنا به گفته جمشیدی، نماینده این مجمع در کشور جلسه بعدی کمتر از یک ماه دیگر در شهرستان کازرون برگزار خواهد شد.

کلیدواژه ها:

ثبت نظر »

۱) پایگاه خبری تحلیلی اعتدال فارس، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2013 Etedal. All rights reserved
طراحی و اجرا: ایده پردازان