- رییس شورای مشورتی توسعه استان فارس:
از مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس قاطعانه حمایت می‌کنیم

چرا عملی که سالها در ارشاد فارس در زمان مدیریت پیشین و حتی توسط ارگانهای دیگر انجام می‌شده و فیلمهای آن هم وجود دارد مورد انتقاد قرار نگرفته ولی‌‌ همان عمل در زمان مدیریت جدید بر چسب مغایرت با مسائل مذهبی دریافت می‌کند؟

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال فارس :

رئیس شورای مشورتی توسعه استان فارس گفت: از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به عنوان مدیری که با وجهه کامل دینی سیاستهای فرهنگی دولت را اجرا می‌کند قاطعانه حمایت می‌کنیم.

به گزارش اعتدال فارس، جواد جمشیدی که در اولین جلسه شورای مشورتی توسعه استان فارس سخن می‌گفت افزود: اکنون تمام مدیران دولت در استان فارس مورد حمایت فعالان سیاسی اعتدال گرا و مردم هستند.

وی ادامه داد: انتقاد هم حق و هم وظیفه مردم است و دولت اعتدال کاملا از این رویه استقبال می‌کند اما وقتی گروهی با استفاده از امکانات خود سعی در تخریب دولت و مدیران آن دارند نمی‌توان در مقابل آنان سکوت کرد.

جمشیدی با اشاره به هجمه روزهای اخیر عده‌ای به مدیرکل ارشاد فارس افزود: چرا عملی که سالها در ارشاد فارس در زمان مدیریت پیشین و حتی توسط ارگانهای دیگر انجام می‌شده و فیلمهای آن هم وجود دارد مورد انتقاد قرار نگرفته ولی‌‌ همان عمل در زمان مدیریت جدید بر چسب مغایرت با مسائل مذهبی دریافت می‌کند؟

عضو شورای مشورتی توسعه استان‌های کشور ادامه داد: که در میان اعضای این شورا از سراسر شهرستانهای فارس سخن می‌گفت تأکید کرد: چنین رویه‌ای در هجمه‌های جریان افراط نشان می‌دهد که مقوله دین فقط پوششی است برای برخی تسویه حساب‌ها که در بیست و چهار خرداد ۹۲ از مردم «نه» بزرگ و محکمی گرفتند اما مردم بیدارند و کشف رمز این عقده گشایی‌ها برایشان آسان است.

ثبت نظر »

۱) پایگاه خبری تحلیلی اعتدال فارس، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2013 Etedal. All rights reserved
طراحی و اجرا: ایده پردازان