نشست صمیمانه حامیان دولت تدبیر و امید با دکتر نوبخت+تصاویر

دراین نشست صمیمانه نمایندگان و منتخبین فعالین ستاد انتخاباتی دولت تدبیر و امید در زمان انتخابات ،روسای ستادهای انتخاباتی و مردمی دکتر روحانی،نمایندگان..

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال فارس :

به گزارش اعتدال فارس به نقل از پیک تدبیر عصر جمعه ۲۳/۸/۹۳مهمانسرای دولت واقع در تپه ی تلویزیون میزبان گروههای مختلف حامی دولت تدبیر و امید با دکتر نوبخت بود. دراین نشست صمیمانه نمایندگان و منتخبین فعالین ستاد انتخاباتی دولت تدبیر و امید در زمان انتخابات ،روسای ستادهای انتخاباتی و مردمی دکتر روحانی،نمایندگان احزاب ،فعالین سیاسی همسو با دولت تدبیر و امید،جانبازان،رزمندگان و خانواده های شهدا حضور داشتند.

پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و خیر مقدم توسط یکی از حضار،تعدادی از حاضرین به بیان دیدگاهها ،انتقادات،پیشنهادات و راهکارهای خود برای آینده ای بهتر پراختند و آقای دکتر نوبخت نیزبا روی گشاده تمام مطالب را دنبال کردند.

عباس بهمنی از فعالین اصلاحطلب ضمن یاد آوری قولهای رییس جمهور در زمان انتخابات ،خواستار رفع حصر برای کاندیداهای انتخابات ۸۸شدند که با استقبال شدید حاضرین روبرو گردید.

همچنین جلالی رییس ستادهای مردمی انتخاباتی دکتر روحانی نیز ضمن گلایه از وضع موجود مطالب خود را بطور مکتوب به دکتر نوبخت ارائه کردند.

جواد جمشیدی ،رییس ستاد انتخایاتی دکتر روحانی در زمان انتخابات ،عضو شورای مشورتی توسعه استانهای کشور و نماینده ی این شورا در استان فارس ضمن خوش آمدگویی ،گزارشی مکتوب از تشکیل شورای مشورتی و برگزاری اولین جلسه ی آن در لارستان را به دکتر نوبخت تقدیم کردند و وحید رستگار را رسما به عنوان دبیر این شورا در استان فارس معرفی نمودند.

بهزادی از کارمندان مالیاتی حدیثی را از پیامبر اکرم نقل کردند که:من بیش از آنکه از فقر و تهیدستی امتم بیمناک باشم از سوء مدیریت در جامعه اسلامی هراسانم.در این اوضاع و به اسم اعتدال طرفداران آقای روحانی کنار گذاشته شده اند.

دکتر بهمنی،شیبانی،امیری،بهجت حقیقی،بهزادی،رحیمی،بنکدار،رستگار،ربانی و…از جمله کسانی بودند که در حمایت و انتقاد از وضع موجود مطالب خود را مطرح کردند.

در پایان دکتر نوبخت ضمن تشکر از تمام حاضرین مطالبی را عنوان نمودند که مورد توجه وتشویق حضار قرار گرفت.

ایشان خاطرنشان کردند دکتر روحانی ،ایشان و تیم مدیریتی دولت، یاران زمان انتخاباتی را که در شرایطی سخت و نابرابر همراه و همگام بودند را به هیچ وجه فراموش نخواهند کرد زمانی که ابر و باد و مه و خورشید دست به دست هم داده بودند تا دکتر روحانی رای نیاورند.

همچنین ضمن بیان بازدیدهای انجام شده از تخت جمشید و دریاچه های خشک شده در استان از اختصاص ردیفهای بودجه ای در سال آینده خبر دادند و ابراز امیدواری کردند در آینده ای نزدیک شاهد وضعیتی بهتر در کل کشور و منطقه باشیم.

دکتر نوبخت با اشاره به تشکیل شورای مشورتی توسعه استانها، از جواد جمشیدی نماینده این شورا در استان خواست که جمع بندی نظرات کارشناسی در این شورا را با واسطه به ایشان منتقل نمایند تا ضمن بررسی ترتیب اثرداده شود.

نشست صمیمانه حامیان دولت تدبیر و امید با دکتر نوبختنشست صمیمانه حامیان دولت تدبیر و امید با دکتر نوبختنشست صمیمانه حامیان دولت تدبیر و امید با دکتر نوبختنشست صمیمانه حامیان دولت تدبیر و امید با دکتر نوبختنشست صمیمانه حامیان دولت تدبیر و امید با دکتر نوبختنشست صمیمانه حامیان دولت تدبیر و امید با دکتر نوبختنشست صمیمانه حامیان دولت تدبیر و امید با دکتر نوبختنشست صمیمانه حامیان دولت تدبیر و امید با دکتر نوبختنشست صمیمانه حامیان دولت تدبیر و امید با دکتر نوبختنشست صمیمانه حامیان دولت تدبیر و امید با دکتر نوبختنشست صمیمانه حامیان دولت تدبیر و امید با دکتر نوبختنشست صمیمانه حامیان دولت تدبیر و امید با دکتر نوبختنشست صمیمانه حامیان دولت تدبیر و امید با دکتر نوبختنشست صمیمانه حامیان دولت تدبیر و امید با دکتر نوبختنشست صمیمانه حامیان دولت تدبیر و امید با دکتر نوبختنشست صمیمانه حامیان دولت تدبیر و امید با دکتر نوبخت

 

کلیدواژه ها:

ثبت نظر »

۱) پایگاه خبری تحلیلی اعتدال فارس، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2013 Etedal. All rights reserved
طراحی و اجرا: ایده پردازان